BIĆARSKI KLUB „DAN“SLAVONSKI BROD PDF Ispis E-mail
Autor Dora Bašić
19. svibnja 2018.

Robertovo prvo zlato

Boćarski klub „Dan“ za osobe s invaliditetom Slavonski Brod sudjelovao je na otvorenom prvenstvu mladih u boćanju za osobe s invaliditetom. koje su organizirali Sportski savez osoba s invaliditetom  Zagreb i Hrvatski savez boćanja osoba s invaliditetom. Sudjelovali su igrači iz Rijeke, Zagreba i Slavonskog Broda. Najmlađi igrač Roberto Gere osvojio je zlatnu medalju.To je njegova druga medalja. Borna Sečić je osvojio izvrsno četvrto mjesto. Klub je osnovan 2003. godine i jedan je od prvih boćarski klubova za osobe s invaliditetom  u  Hrvatskoj. U svojih 15 godina postojanja i rada kluba igrači i igračice su osvojili preko 90 pehara i medalja na državnim, međunarodnim i svjetskim natjecanjima. Hvale vrijedan je to uspjeh ovih mladih entuzijasta i zaljubljenika u boćanje.