GIMNAZIJA NOVA GRADIŠKA PDF Ispis E-mail
Autor Cajtung   
11. svibnja 2019.

Dan otvorenih vrata u Gimnaziji

 

Gimnazija Nova Gradiška prigodom Dana otvorenih vrata Gimnazije, 10. svibnja ugostila je učenike osnovnih škola s novogradiškog područja kako bi ih upoznali sa svim aktivnostima koje ih očekuju ukoliko upišu gimnaziju.

„ Raduje nas odaziv učenika osnovnih škola koji će nas ovom prigodom posjetiti i upoznati se sa svim što se uči i radi u Gimnaziji. Na taj način oni će dobiti bolji uvid u nastavne i izvan nastavne aktivnosti i projekte, od raznih radionica, putovanja, ekskurzija, terenske nastave i sve druge aktivnosti koje se provode u našoj školi. Gimnazija je suvremena i otvorena e-škola, s tradicijom od 1919. godine, digitaliziranom nastavom, suvremeno opremljenim kabinetima: laboratorij, biologija, kemija, fizika, informatika. Tu nastojimo našim učenicima stvoriti drugi dom, uz mogućnost produženog boravka u školi uz stručno vodstvo. Sve to provodi se u cilju zaustavljanja trenda iseljavanja i omogućavanja učenicima ostanak u Novoj Gradiški“, kaže Ljiljana Vidmar, dipl.pedagog.

img1
img2
img3
img4
img5
img6
img7
img8
1/8 
start stop bwd fwd
Share
 

Dodaj komentar

Sigurnosni kod
Osvježi

Kolumne: Mario Filipi, dipl. pol.

Hrvatska i svijet
Kolumne: Mario Filipi

Kolumne: Prof. Ante Gradiška

Caro diario!
Kolumne: Prof. Ante Gradischa

LAG Zapadna Slavonija
 
Otvoren novi caffe bar u Benkovićevoj 16
 

Pomozite pronaći nestale

Klikni za više informacija
Nacionalna evidencija nestalih osoba